JMMööbel, mööbel, köögimööbel, elutoamööbel, furnituur, köögi mööbel, vannitoa mööbel, garderoobid, elutoa mööbel, esiku mööbel, mööbli, mööblit

Millest alustada?

Eelnevalt on soovitav ära mõõta see ruum, kuhu mööblit tellida soovite, ning koostada plaan, kuhu on märgitud ka elektripistikute, valamu jms asukohad. Kui on olemas korralik maja- või korteriplaan, siis piisab ka sellest. Täpse mõõtmise teostame mööbli tellimisel.

Projekteerimine

Järgmiseks sammuks on mööbli projekti koostamine. Projekt sünnib meie ja kliendi koostöös - kuulame ära Teie soovid, arvestavad Teie nõudmistega ja pakuvad välja omapoolseid ideid. Kui Teil on juba olemas täpne ettekujutus sellest, milline Teie köögimööbel välja peaks nägema, siis seisneb projekteerimine lihtsalt mööblikomplekti täpsete mõõtude paikapanemises. Loomulikult saab ka oma projekti olemasolul meilt nõu küsida. Projekteerimine on mööbli hinna sees.

Tellimuse vormistamine

Tellimislepingus kirjeldatakse täpselt ära tellitava mööbli projekt (s.h kasutatavad materjalid, köögitehnika jms), määratakse maksumus ja mööbli valmimise tähtaeg.

Maksmine

50% mööblikomplekti maksumusest tuleb tasuda lepingu sõlmimisel, ülejäänu mööbli valmimisel,kuid enne paigaldust!!

Transport ja paigaldamine

Mööblikomplekti valmimisel võtame Teiega ühendust ja lepime kokku sobiva aja mööbli kohaletoimetamiseks. Paigaldusteenus ei ole mööblikomplekti hinna sees ja selleks tuleb eraldi aeg kokku leppida.